Karel Votlučka - Brno - Petrov z nádvoří Zemského muzea

Kresba, 56x41 cm, signováno vpravo dole Karel Votlučka, rám, zaskleno.

o autorovi: 1896 - 1963
Narodil se v Plzni. Absolvoval na pražské AVU u profesorů Preislera a Nechleby. Dále byl žákem prof. Švabinského. Maloval uličky a zákoutí staré Prahy, často se ve své tvorbě vracel do rodné Plzně. Po druhé světové válce se mu velkou inspirací stalo Slovensko. Tvořil oleje, akvarely, dřevoryty, linoryty, lepty a litografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

13540. Brno - Petrov z nádvoří Zemského muzea
Dražba ukončena:25.10.2017 20:27:57
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 700 Kč