Karel Stehlík - Interiér kostela

Olej na kartonu, 64x40 cm. Signováno vlevo dole Stehlík Kar. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

72713. Interiér kostela
Dražba ukončena:06.02.2022 21:19:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč