Karel Stehlík

40505. Borovice u jezera

popis: Litografie, 21x16 cm. Signováno vpravo dole Kar. Stehlík. Vlevo dole přípis - autorský tisk. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena vlhkostí.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

dražba ukončena: 12.02.2020 19:55:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 24.01.2020 20:24:47 2901