Karel Stehlík - Borovice u jezera

Litografie, 21x16 cm. Signováno vpravo dole Kar. Stehlík. Vlevo dole přípis - autorský tisk. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena vlhkostí.

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

40505. Borovice u jezera
Dražba ukončena:12.02.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 24.01.2020 20:24:47 2901