Karel Skála - Nevěsta

Olej na kartonu, 11x9 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

60959. Nevěsta
Dražba ukončena:01.07.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč