Karel Skála

60959. Nevěsta

popis: Olej na kartonu, 11x9 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč