Karel Randa - Praha

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole K.Randa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1912 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Švabinského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

116587. Praha
Dražba ukončena:02.06.2024 20:23:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč