Karel Randa - Akt - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 98x140 cm. Signováno vpravo dole Randa. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Švabinského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

57159. Akt - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:31.03.2021 19:38:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč