Karel Petrbauer - Pražské zákoutí

Olej na kartonu, 52x47 cm. Signováno dole uprostřed Petr Bauer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38206. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:28.11.2019 20:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč