Karel Petrbauer - Práce na poli

Olej na plátně, 51x60 cm. Signováno vpravo dole Petrbauer. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

300073. Práce na poli
Dražba ukončena:15.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč