Karel Pavlata - Podzimní kytice

Olej na kartonu, 65x55 cm, monogramováno vpravo dole K.P., rám.

Pozn.: Rám poškozen.

10091. Podzimní kytice
Dražba ukončena:27.04.2017 18:48:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč