Karel Pavlata - Kytice v malovaném džbánku

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo nahoře Pavlata. Rámováno.

307539. Kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:08.02.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč