Karel Myslbek - Šašek

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 18x10 cm. Signováno vpravo dole Myslbek. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 37 cm

 

o autorovi: 1874-1915
Narodil se v Praze jako syn sochaře Josefa Václava Myslbeka. Pražskou AVU studoval tajně proti vůli svého otce a zprvu i vystavoval pod jménem Frant. Voves. V počátcích své tvorby se zabýval krajinomalbou, později převládaly sociální městské motivy. Neunesl tíhy války a dobrovolně svůj život ukončil.

vydraženo
120281. Šašek
Dražba ukončena:07.08.2024 23:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 06.08.2024 13:40:57 11403