Karel Myslbek - Louka u Staré obory v Náramči

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole K. Myslbek. Rám, sklo.

o autorovi: 1874-1915

308244. Louka u Staré obory v Náramči
Dražba ukončena:10.04.2021 20:15:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč