Karel Myslbek - Konvolut 3 kreseb - postavy

Kresby, 18x16, 18x10 a 19x8 cm. Signovány Myslbek. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1874-1915

129093. Konvolut 3 kreseb - postavy
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč