Karel Myslbek - Konvolut 2 prací

Kombinované techniky, 17x10 cm a 21x10 cm. Signovány Myslbek. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1874-1915

72266. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:23.01.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč