Karel Franta - Krušovice

Litografie, 18x17 cm. Signováno dole uprostřed Karel Franta 2003. Pasparta, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

19046. Krušovice
Dražba ukončena:16.05.2018 20:04:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 500 Kč