Karel Franta - Konvolut 3 školních plakátů

Nejdelší strana: 67 cm

Tisk, 58x39 cm. 1x signováno Karel Franta.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

126244. Konvolut 3 školních plakátů
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč