Karel Burian - Zevlování

Kombinovaná technika, 26x20 cm. Signováno vlevo dole KAYA 2013. Nerámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

154225. Zevlování
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč