Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Karel Stehlík, rám.
1912, Milevsko - 1985, České Budějovice
Studoval soukromě u Oldřicha Pejši v Milevsku. Poté na AVU (1945-1948; prof. O. Nejedlý). Studijně vycestoval do Švýcarska. V krajinomalbě se zabýval především průmyslovými krajinami. Vytvořil několik fresek a sgrafit v Milevsku a v Táboře.
Pozn.: Rám mírně poškozen.