Olej na plátně, 60x60 cm, signováno vlevo dole Camill Stuchlík 1922, rám.
1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč
Student pražské akademie (1880-1883). Poté vyrazil do Mnichova kde se učil v atelieru L. Löfftze a později pracoval v ateliérech Waltera Firleho a C. Mayera. Z počátku se zabýval zejména technikou pastelu, později více malby, perokresby. Tvořil zejména portréty, postavy dívek v kroji a také zátiší.
Pozn.: Rám mírně poškozen.