Kamil Stuchlík - Zátiší s lahví vína a citróny

Olej na plátně, 60x60 cm, signováno vlevo dole Camill Stuchlík 1922, rám.

1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč
Student pražské akademie (1880-1883). Poté vyrazil do Mnichova kde se učil v atelieru L. Löfftze a později pracoval v ateliérech Waltera Firleho a C. Mayera. Z počátku se zabýval zejména technikou pastelu, později více malby, perokresby. Tvořil zejména portréty, postavy dívek v kroji a také zátiší.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2652. Zátiší s lahví vína a citróny
Dražba ukončena:30.09.2015 19:19:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč