K. K. Farský

304046. Mokřiny

popis: Olej na kartonu, 29x39 cm. Signováno vpravo dole K. K. Farský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna.

dražba ukončena: 16.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 10.03.2020 20:00:07 1171