K. K. Farský - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 29x40 cm, signováno vpravo dole K. K. Farský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5790. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.10.2016 18:17:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč