Tři dívky, rozměry: 39x29 cm, 42x25 cm a 37x25 cm, jedna signována J. Höppner, rámovány, dvě paspartovány, všechny zaskleny. 1839 - 1893, Drážďany Malíř, ilustrátor. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.