Joža Mikš - Akt s květinami

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole Joža Mikš, rám.

1901, Malá Skalice u Náchoda - 1966
Studoval kreslení na Státní odborné škole, poté žák UMPRUM u prof. Hofbauera. Maloval především krajiny. Opakované cesty po Evropě (Jugoslávie, Itálie,...). Uspořádal mnoho úspěšných výstav.

4992. Akt s květinami
Dražba ukončena:26.05.2016 22:13:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč