Josef Nesázal - Soubor 2 vesnických stavení

Akvarel, 24x30 cm, 21x30 cm. Signovány vlevo dole Nesázal. Rám, sklo.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

95193. Soubor 2 vesnických stavení
Dražba ukončena:14.05.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.05.2023 19:16:18 12316