Josef Nesázal - Salašník

Akvarel, 50x33 cm. Signováno vpravo dole Nesázal. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

88503. Salašník
Dražba ukončena:15.01.2023 21:08:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč