Josef Nesázal - Litomyšl z náměstí k Piaristům

Kombinovaná technika, 47x66 cm. Signováno vpravo dole Jožko Nesázal. Rám, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena (malba na dvě části a podlepena kartonem).

71903. Litomyšl z náměstí k Piaristům
Dražba ukončena:02.01.2022 20:03:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (02.01.2022 19:58:06) 468
500 Kč 25.12.2021 14:42:28 7604