Josef Vodrážka

305034. Na procházce

popis: Akvarel. 30x42 cm. Signováno vlevo dole Jos. Vodrážka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.06.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč