Josef Vítek - Pijáci vína

Patinovaná sádra, 43x46 cm. Značeno Josef Vítek. Rámováno.

o autorovi: 1914 – 1996
Řezbář, sochař, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Horejce, J. Drahoňovského a K. Štipla. Od poloviny 50. let byl pedagogem řezbářství na loutkářské katedře DAMU v Praze. Ve Státním divadle ve Stockholmu navrhl loutkářské dílny. Vytvářel také práce pro sakrální architekturu. Vystavoval v r. 1989 na Salonu užitého umění pražských výtvarných umělců.

112637. Pijáci vína
Dražba ukončena:10.03.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.03.2024 11:23:37 15046