Josef Vaic, Václav Silovský, nečitelná signatura - Konvolut 3 grafických prací

Lepty, od 16x20 cm do 25x30 cm. Všechny signovány tužkou. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

98943. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:16.07.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč