Josef Liesler - Západ slunce nad mořem

Litografie, 15x15 cm. Signováno vpravo dole Liesler 77. Volný list.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Josef Liesler
55402. Západ slunce nad mořem
Dražba ukončena:14.01.2021 20:32:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2021 20:27:46 2475