Kolorovaná litografie, 21x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 48. Číslováno 15/200. Nalepeno na tvrdém papíru.
o autorovi: 1912 - 2005
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.