Josef Hurt - Žně od Klince

Olej na překližce, 47x60 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. V rámu stopy po neaktivním červotoči.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

15860. Žně od Klince
Dražba ukončena:25.01.2018 22:37:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč