Olej na překližce, 47x60 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. V rámu stopy po neaktivním červotoči.
o autorovi: 1881 - 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč