Josef Hurt - V březovém háji

Olej na překližce, 46x60 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

9068. V březovém háji
Dražba ukončena:30.03.2017 22:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč