Josef Hurt - Podzim u řeky

Olej na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Hurt. Rám.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

23608. Podzim u řeky
Dražba ukončena:31.10.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč