Josef Hurt - Léto v lese

Pastel, 36x30 cm. Signováno vpravo dole Hurt Jos. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

116219. Léto v lese
Dražba ukončena:19.05.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč