Josef Hurt

66380. Lesní potok

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 71x101 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč