Josef Hurt - Kostel sv. Josefa v Praze

Akvarel, 49x32 cm. Signováno vlevo dole Nort Josef. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

26540. Kostel sv. Josefa v Praze
Dražba ukončena:17.01.2019 18:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč