Josef Hurt - Chalupy pod horami

Pastel, 30x36 cm. Signováno vpravo dole Hurt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

304904. Chalupy pod horami
Dražba ukončena:22.05.2020 20:12:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč