Josef Hurt

304904. Chalupy pod horami

popis: Pastel, 30x36 cm. Signováno vpravo dole Hurt. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

dražba ukončena: 22.05.2020 20:12:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč