Josef Hurt - Chaloupka ve stráni

Olej na překližce, 51x61 cm. Signováno vlevo dole Hurt. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

22835. Chaloupka ve stráni
Dražba ukončena:27.09.2018 22:33:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč