Josef Hurt

67132. České Budějovice - Masné krámy

popis: Olej na kartonu, 44x61 cm. Signováno vlevo dole Hurt Jos. 1920. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 15.10.2021 17:59:08 9161
1 000 Kč 12.10.2021 22:32:19 5970