Josef Hurt - Stavení u hradní zříceniny

Kombinovaná technika na kartonu, 35x38 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám odřen.

1095. Stavení u hradní zříceniny
Dražba ukončena:26.03.2014 21:44:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč