Josef Hübel - Německé erotické pohádky: O divokých labutích

Litografie, 32x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jos.Hübel. Handruck. Rámováno, zaskleno.

Josef Hübel
42992. Německé erotické pohádky: O divokých labutích
Dražba ukončena:15.04.2020 21:24:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč