Olej na plátně, 30x51 cm. Signováno vlevo dole Jos. Glückselig. Nerámováno.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1908. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Získal krajinářské cestovní stipendium Mohr-Piepenhagenové a později Hlávkovo cestovní stipendium. Podnikl studijní cesty po Jugoslávii.