Josef Glückselig - Rybník u Veselí nad Lužnicí

Olej na plátně, 33x60 cm. Signováno vpravo dole Glückselig. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1908. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Získal krajinářské cestovní stipendium Mohr-Piepenhagenové a později Hlávkovo cestovní stipendium. Podnikl studijní cesty po Jugoslávii.

21316. Rybník u Veselí nad Lužnicí
Dražba ukončena:27.06.2018 22:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč