Josef Glückselig - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 65x97 cm. Signováno vlevo dole Jos. Glückselig. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1908. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Získal krajinářské cestovní stipendium Mohr-Piepenhagenové a později Hlávkovo cestovní stipendium. Podnikl studijní cesty po Jugoslávii.

58811. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:29.04.2021 22:28:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč