Josef Glückselig - Stará Hlína u Třeboně (rybník Vítek)

Olej na plátně, 33x60 cm, signováno vpravo dole.

1908, Praha
Žák AVU (1929-1936 u prof. O. Nejedlého). Cestovní stipendium mu umožnilo studium po Evropě. Roku 1937 se konala jeho první samostatná výstava.

1549. Stará Hlína u Třeboně (rybník Vítek)
Dražba ukončena:26.11.2014 19:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč