Olej na plátně, 30x45 cm, signováno vpravo dole Jos. Glückselig 42, rám. 1908, Praha Žák AVU (1929-1936 u prof. O. Nejedlého). Cestovní stipendium mu umožnilo studium po Evropě. Roku 1937 se konala jeho první samostatná výstava.