Olej na překližce, 25x27 cm, signováno vpravo dole J. Fučík, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1890 – 1955
Malíř. Studoval malířství nejprve všeobecně u Emanuela Dítěte ml. a Jakuba Schikanedera (malba, kresba, dekorativní umění), pak na AVU v Praze v ateliéru žánrové a figurální malby Maxe Pirnera. Malíř postimpresionista, autor scénických výprav, pedagog na gymnáziu J. Jungmanna v Litoměřicích, spolutvůrce bohatého kulturního dění města Litoměřice v meziválečném období.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 Kč.