Jiřina Hartingerová - V zahradě

Akvarel, 32x39 cm. Signováno vpravo dole Hartingerová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1941

76893. V zahradě
Dražba ukončena:01.05.2022 21:12:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč