Jiřina Hartingerová - Konvolut 2 prací

2x litografie,  15x354 cm a 16x37 cm. Obě signovány Hartingerová-Tobolíková 77. 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1941

115341. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:05.05.2024 21:00:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč